Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne, yılların tecrübesiyle Sevinç Mobilya, ürünlerini son sistem makinelerle ve seçkin işgörenleriyle sizlerin beğenisine sunmaktadır. Artan deneyimi ve kapasitesi ile çağdaş mobilya anlayışını tüm ürünlerine yansıtarak sektöründe ön sıralarda olmayı başarmış, lider olmayı hedeflemiştir.

2000 m2 kapalı tesislerde, günümüz teknolojisi ile üretim yapan Sevinç Mobilya ilkeleri doğrultusunda üretilen Yemek-Yatak Odası Takımları, Çocuk, Genç Odaları, Ofis ve Büro Mobilyaları ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Tasarım zenginliği içeren standart ürünlerinin yanısıra, değişik konulardaki projeli dekorasyon işleri alanında da, bugün Konya (Ereğli) içinde ve Türkiye genelinde giderek büyüyen ve güçlenen yapısıyla Sevinç Mobilya; sizlerin taleplerine memnuniyetiniz garantisini hedefleyerek; ekonomik, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Sevinç Mobilya; Hastane, Otel, Pansiyon, Toplu Konut ve İsyeri Dekorasyonu gibi alanların yanı sıra, Mutfak, Banyo, Vestiyer, Yatak Odası, Genç Odası, Çocuk Odası, Salon Takımı gibi alanlarda da, seçkin personeli ile tasarım, imalat, satış ve montaji yapmaktadır.

Sevinç Mobilya; Sizleri ve Ailenizi ön planda tutarak, memnuniyetinize ve yaşam stilinize uygun, farklı, ve ekonomik ürünler üreterek, yüksek hizmet kalitesi anlayışı ile sizlere hizmet vermektedir. Yüzlerce renk ve desende seçenek sunan Sevinç Mobilya, sizleri de mağazalarına bekliyor.